0380 5121152 - 0507 2508848

Dekoratif Aydınlatma Direkleri

Şehirleri şehir, parkları Park, caddeleri cadde yapan aydınlatma sistemleridir. Aydınlatma sistemi olmadan yaşadığınız ya da gezdiğimiz yerin hiçbir anlamı kalmamaktadır. Ancak günümüzde aydınlatma konusunda kalite o kadar nadir bulunur ki bu kaliteyi sağlayan çok az firma vardır. İşte ORJITEK LED Aydınlatma Direkleri tam da bu kaliteyi sağlamak için tasarlandı. Kalitenin profesyonel dokunuşla ve ayrıntılı titiz kontrollerle birleştiği ORJITEK LED Aydınlatma Direkleri, siz değerli müşterilerimizin güven ve konfor ihtiyacını karşılamak için üretildi.

  

BAHÇE AYDINLATMALARI

Aydınlatma direkleri kullanım alanlarına ve işlevlerine göre farklı gruplarda yer almaktadır. Bahçe ve parklarda kullanılan Aydınlatma direkleri genellikle dekoratif görünüme sahiptir. Farklı renk ve Armatür seçenekleriyle sunulan bahçe aydınlatmaları , bahçenize şık bir görünüm kazandırırken gece olduğunda bahçenize farklı bir atmosfer kazandıracaktır. 

Aydınlatma Direkleri yetişkin ve çocukların dinmek, eğlence, toplanma alanlarındaki kaliteli yaşam için zaruri hizmetlerden biridir.  İnsanlara bulundukları alanların estetik görsellikle hitap etmesi o şehrin sakinlerine sunduğu yaşam kalitesinin de göstergesidir. Zamanla dönüşen şehircilik anlayışı da sokak, cadde ve otoban yolu aydınlatmasında izlerini göstermektedir. Park ve Bahçeler İçin Aydınlatma Direkleri toplu yaşam alanlarında ve kamu alanlarında estetik ve güvenlik içeren ürünler kullanılarak yapılan işlerle daha huzurlu bir yaşam ortamına yardımcı olmaktadır.

 

CADDE VE YOL AYDINLATMALARI

Cadde ve yol aydınlatma direklerinin ölçüleri genellikle 500 cm ve üzerindedir. Aydınlatılacak alana bağlı olarak Farklı Armatürler tercih edebilirsiniz.Projelerinizde kullanacağınız Aydınlatma direklerini sizin isteğiniz üzerine şekillendirebiliriz.Aydınlatma direklerini üretirken güvenlikten ödün vermeyerek sağlam ve uzun ömürlü ürünler sunuyoruz.

Ürünlerimizde galvaniz uygulaması yapabilmekteyiz.Galvaniz uygulanan ürünler paslanmaya karşı dirençli hale gelmektedir.

 

MODERN VE YOL AYDINLATMALAR

Günümüzün Mimarisinde yapılan uygulamalara bağlı olarak Tasarlanan ürünlerimiz modern görünümleriyle dikkat çekici ve tamamlayıcı birer üründür.

Modern aydınlatma direklerinin büyük bir bölümüne LED uygulaması yapılabilmektedir.

LED aydınlatma ile şık bir görünüm sağlarken enerji ve bakım maliyetlerini en aza indirebilirsiniz.

 

Sokaklarda ve açık alanlarda doğru açı ve yükseklikle yapılan aydınlatma direkleri güvenlik oranını yükseltirken suça teşebbüste de caydırıcı olmaktadır.  Mimari anlayışı düzgün tasarlanmış ve doğru açı-yükseklik dengesiyle yerleştirilen aydınlatma direkleri rahatlık ve güvenlik için doğrudan etkilidir.  Aydınlatma Direkleri şehir yönetiminin uygulayacağı hizmetler doğru yapılırsa görsel kirlilik ve enerji kaybını önlemektedir.

 

Her ihtiyaca uygun aydınlatma direkleri üretebilen firmamız ORJITEK LED farklı tasarımlar sunmaktadır. Park ve Bahçeler İçin Aydınlatma Direkleri konusunda sokak ve açık alanlarda kullanılan direklerde malzemeler çeşitlidir. Malzemeleri dayanıklı ve uzun ömürlü seçilmeye çalışılarakORJITEK LED Aydınlatma Direkleri ürünlerinde galvanizleme uygulamaktadır. Yaptığı üretimlerinde paslanma önleyici uygulama olan galvanizleme ile ürünler uzun ömürlü kılınır, firmamız ürünlerinde uzun ömürlü oluşa  önem vermiştir. 

ORJITEK LED AYDINLATMA DİREKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 Eskişehir Web Tasarım