0380 5121152 - 0507 2508848

Düzce 15 Temmuz Şehitler Parkı Led Aydınlatma DirekleriDüzce Belediyesi için eski Düzce Lisesi arazisinde yer alan 15 Temmuz Şehitler Parkına hazırladığımız Dekoratif Led Aydınlatma Direkleri projesi tamamlanmıştır.

Düzce Belediyesi’nin en önemli projeleri arasında yer alan ’Düzce Lisesi Park Projesi’ için sahada çalışmalar hızlandırıldı. Alanın çevresinde ve meydanda yer alan dekoratif aydınlatmalar tamamlandı.
Yaklaşık 10 dönümlük alan içinde, yürüyüş yolları, oyun alanları, saat kulesi, yeşil alanlar, çeşmelerin yer alacağı proje için son etap çalışmalara gelindi. Düzce’nin en büyük park alanları içinde yer alacak olan meydan ve park projesi için ekiplerin sayısı artırıldı ve çalışmalar hızlandırıldı. Alanda hem aydınlatma hem süs amaçlı olarak projelendirilen dekoratif aydınlatmaların yerleştirilmesi tamamlandı ve alan ışıklandırıldı. Meydandaki yürüyüş parkurları da tamamlandı. Alanın çevresinde bulunan ağaçlarda doğal taşlarla koruma altına alındı.

Düzce Lisesi Park Projesinin Ledli Aydınlatma Direkleri firmamız tarafından tasarlanarak tedarik edilmiştir. Gövdesi lazer kesim logolu olarak tasarlanan 375cm. lik elektro galvaniz kaplamalı direklerimiz 54W osram ledlerle yaklaşık 6000lm. lik bir ışık sağlamaktadır.

Orjitek Led Aydınlatma Sistemleri olarak Düzcenin bu güzide parkında firmamız ürünlerinin güvenilerek tercih edilmiş olmasından mutluluk ve gurur duymaktayız.

 

 

Eskişehir Web Tasarım